Paskelbta 7 komentarai

Gitaros pamokos

Ei, labas! Čia Audrius iš GitarosPamokos.lt

Gitaros-pamokos-1

Tai turbūt pirmoji lietuviška internetinė gitaros pamokų parduotuvė. Produktų dar tik vos vienas kitas. Bet jų nuolat daugės! Jei viskas klostysis taip, kaip planuoju, tai kiekvieną savaitę parduotuvė pasipildys 1-2 naujomis prekėmis.

Jau dabar čia rasite video pamokų pradedantiesiems ir vidutinio lygmens gitaristams.

Parduotuvės pagrindą sudarys gitaros video pamokos. Į jas aš įdedu visą savo širdį ir ateity darysiu viską, kad jos būtų vis geresnės ir geresnės. Taip pat čia galite įsigyti žinomų dainų tabulatūrų, natų, akordų, kurios paruoštos labai kruopščiai ir aiškiai.

Ateityje bus ir e-knygų!

Žodžiu čia yra viskas, kas padės jums kuo greičiau išmokti gitara. O tas greitis yra dėl to, kad viskas jums pateikiama paprastai, sistemingai ir aiškiai. Todėl iškart pajusite tokių pamokų naudą ir rezultatą.

Visos prekės yra elektroniniame formate. Tad po apmokėjimo iškart gausite prieigą žiūrėti įsigytas video pamokas. Jei gyvenate tokioje vietovėje, kurioje yra prastas interneto ryšys arba šiaip norite turėti tas pamokas savo kompiuteryje, tuomet parašykite man el. paštu. Aš atsiųsiu jums tas pamokas per WeTransfer arba kitu būdu.

Lauksiu jūsų sugrįžtant vėl ir vėl. Smagaus apsipirkinėjimo.

Audrius Juodzevičius

7 thoughts on “Gitaros pamokos

  1. Man jau šešesdešimt, buvau jau pamiršęs, kad turiu gitarą, anksčiau esu grojęs keliose nepasižymėjusiose grupėse, ačiu tau, nes tavo dėka vėl prisiminiau, kad šiek tiek mokėjau groti.

  2. Ačiū labai! Ir tai pavyzdys visiems, kad ir tokiame amžiuje galima groti, prisiminti jaunystės laikus ir vėl imti brazdinti gitara… 🙂

  3. Audriaus pamokos davė pradžią ir norą tobulėti grojant gitara. Labai šaunu, kad dabar galima akimirksniu gauti naujų pamokų. Sėkmės mokant!

    1. Ačiū, Dariau. Tokie žodžiai mane labai skatina toliau kurti gitaros pamokas. Darysiu viską, kad jų būtų kuo daugiau ir kad kiekvienas čia atėjęs galėtų rasti sau naudingų pamokų ir neišeitų tuščiomis. Beje, Darius jau beveik visas šiuo metu esančias pamokas jau susipirko 😀

  4. Senai svajojau ismokti grot gitara.Vis atideliojau nes galvojau kad tam jau esu per senas ir neislavinsiu pirstu 🙂 lankyti uzsiemimus neturiu tiek laisvo laiko. Tavo pagalba Audriau sia svajone igyvendinau.Su video pamokom galiu mokintis kada tik randu laiko.ir sakyciau visai neblogai sekasi.Aciu Tau…lauksim nauju pamoku…

  5. Ačiū. Labai geros pamokos.

  6. Nieko nesvajojau, neturėjau minčių mokintis. Pas mane namuose pianinas. Juo ir mokiaus groti. Kol nepasimaišė tekstas „Gitara per vieną naktį”. Na, žinoma, suintrigavo. Nusipirkau gitarą internetu, nes pas mus mieste neprekiauja. Užsisakiau pamokas. Pradžioj 7 nemokamas. Na, ir prasidėjo. Vos ne magija 🙂 Audriaus video pamokos tobulos. Taip patiko. Įtraukė. Esu patenkinta. Ar lyja, ar liūdna, turiu mielą širdžiai užsiėmimą. Man nebe 17-ka. Turiu jau ir anūką. Nesitikėjau, kad grosiu. Dėkoju, Audriau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *