Paskelbta 2 komentarai

Kaip apmokėti pamokas

Paysera ar PayPal?

Apmokėti pirkinius galite tarpininkaujant  Paysera (buvusi mokejimai.lt) arba PayPal. Jei gyvenate Lietuvoje geriausia rinktis Paysera, kuri jus sujungs su bet kuriuos Lietuvos banku ar kitomis populiariomis mokėjimo sistemomis.

Paysera tiks ir kai kuriose užsienio šalyse gyvenantiems žmonėms. Kokios šalys tinka ir kaip apmokėti per Paysera, skaitykite žemiau.

PayPal tinka visiems, kas turi susikūrę PayPal sąskaitą.

Kaip apmokėti?

1 žingsnis

1. Pasirinkę prekę tame pačiame puslapyje suraskite mygtuką ir jį paspauskite:

I krepseli

Jūsų prekė bus automatiškai pridėta į krepšelį.

2 žingsnis

2. Jūs pateksite į puslapį, kuris atrodys maždaug taip:

Krepselis

Dabar jūs turite 3 galimybes:

 1. Apmokėti pasirinktą video pamoką ar tabulatūrą. Panaudokite kupono kodą (jei tokį turite): jį įrašykite laukelyje „Nuolaidos kodas” ir paspauskite pritaikyti. Po to spauskite mygtuką „Apmokėti” ir skaitykite 3 žingsnį.
 2. Toliau naršyti parduotuvėje ir į krepšelį pridėti daugiau prekių. Tai ypač apsimoka perkant daug pigių prekių (pvz., 3-4 tabulatūras). Tokiu atveju pirmiausia panaudokite šiai prekei galiojantį kupono kodą (jei tokį turite) ir spauskite užrašą „Pirkti daugiau” esantį viršutinėje žalioje juostoje. Jūsų pasirinkta prekė bus įsiminta ir laikoma krepšelyje viso pirkimo seanso metu. Jeigu persigalvosite, bet kada galėsite ją pašalinti. Apie tai kaip tik rašoma žemiau esančiame 3 punkte.
 3. Pašalinti prekę (jei suklydote ar persigalvojote). Tuomet paspauskite raudoną rutuliuką su baltu x formos ženklu, esantį šalia prekės paveikslėlio.

3 žingsnis

Paspaudę mygtuką „Apmokėti” jūs atsidursite tokiame lange, kuris vadinasi „Apmokėjimas”:

Apmokejimas-2

Kairėje pusėje, kur parašyta „Registracijos adresas” laukeliuose turite įrašyti savo vardą, pavardę, miestą, el. paštą ir telefono nr. Laukeliai, šalia kurių yra raudona žvaigždutė, privalomi. Ypatingai rūpestingai įrašykite savo el. paštą! Jeigu po apmokėjimo negavote prekės (-ių), didžiausia tikimybė, kad suklydote rašydami savo el. paštą, nes sistema jos negalėjo atsiųsti. Tokiu atveju nedelsdami susisiekite su manimi el paštu arba telefonu.

Dešinėje pusėje matote savo užsakymą. Jeigu viskas gerai, tuomet pasirinkite apmokėjimo būdą: Paysera arba PayPal ir uždėkite varnelę, kad sutinkate su Taisyklėmis ir sąlygomis.

»»» Jei gyvenate Lietuvoje arba gyvenate užsienyje, bet turite sąskaitą Lietuvos banke, tai geriausias sprendimas būtų pasirinkti ⇒ Paysera.

Paysera yra įmonė tarpininkaujanti ir užtikrinanti saugumą apmokėjimuose, perkant internetu. Seniau ji vadinosi mokejimai.lt Ji sujungs su populiariausiais Lietuvos bankais ir kitomis sistemomis, kuriose jūs galėsite apmokėti gitaros pamokas.

Toliau skaitykite 4 žingsnį.

»»» Jei gyvenate užsienyje ir neturite sąskaitos jokiame Lietuvos banke, bet gyvenate vienoje iš šių šalių:

 • Jungtinė Karalystė (UK)
 • Vokietija
 • Jungtinės Amerikos Valstijos (USA)
 • Lenkija
 • Baltarusija
 • Latvija
 • Estija
 • Čekija
 • Nyderlandai (Olandija)
 • Slovakija
 • Slovėnija
 • Vengrija
 • Belgija
 • Austrija
 • Kanada
 • Turkija

tuomet irgi rinkitės Paysera.

Po to 4 žingsnyje turėsite pasirinkti mokėtojo šalį.

»»» Jei gyvenate užsienyje, neturite sąskaitos jokiame Lietuvos banke ir negyvenate nei vienoje iš aukščiau išvardintų šalių, tuomet pasirinkę Paysera turite galimybę apmokėti per šias mokėjimo sistemas:

 

Kitos salys

»»» Jei turite PayPal sąskaitą, tuomet galite apmokėti per ⇒ PayPal sistemą.

Tuomet pažymėkite PayPal, spauskite mygtuką „Apmokėti per PayPal” ir skaitykite 4 žingsnį.

 

4 žingsnis

Jei užpildėte visus privalomus laukelius, pasirinkote mokėjimo būdą Paysera bei uždėjote varnelę, kad sutinkate su Taisyklėmis ir sąlygomis, tuomet spauskite „Apmokėti” ir pateksite į puslapį, kuriame bus galima pasirinkti banką ar kitą mokėjimo būdą:

Paysera

 

Jei gyvenate Lietuvoje  arba mokėsite per Lietuvos banką, tuomet dešinėje pusėje esančioje lentelėje pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą (ar kitą mokėjimo sistemą) ir Paysera po kelių sekundžių automatiškai sujungs su banku, prie kurio prisijungę jūs galėsite užbaigti mokėjimą.

 

Jei gyvenate užsienyje ir norite apmokėti per užsienio banką, WebMoney ar pan., tuomet pačiame viršuje esančiame skyrelyje „Mokėtojo šalis” pasirinkite šalį ir jums bus pasiūlyti galimi apmokėjimo būdai. Pvz., jei pasirinksite Jungtinė Karalystė jums pasiūlys tokius apmokėjimo būdus:

Jungtine Karalyste

 

Jei pasirinkote mokėti per PayPal tuomet jūs išvysite tokį langą:

PayPal

 

Prisijunkite prie PayPal su savo slaptažodžiu ir toliau vykdykite standartines instrukcijas.

 

5 žingsnis

Tikrinkite savo el. paštą. Jame bus pranešimas iš Paysera arba PayPal apie įvykdytą apmokėjimą ir laiškas iš šios parduotuvės, kuriame bus visos reikalingos nuorodos žiūrėjimui ar failų parsisiuntimui.

Jei apmokėjimas pavyko, bet negavote jokio laiško iš parduotuvės, vadinasi padarėte klaidą rašydami savo el. paštą. Tokiu atveju, susisiekite su manimi el. paštu arba telefonu.

 

2 thoughts on “Kaip apmokėti pamokas

 1. Labas Audriau,nepavyksta susimoketi uz pamoka

  1. Siūlau bandyti apmokėti tą pačią dieną vėliau arba kitą dieną. Pastebėjau, kad kartais atsiskaitymų sistema neveikia (spėju, kad dėl tvarkymo ar atnaujinimo darbų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *